Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Aleš REJL, (Ne)obyčejná krajina - Výstava

Aleš REJL, (Ne)obyčejná krajina - Výstava

Aleš REJL, (Ne)obyčejná krajina Café-bar Bartholomeus a Galerie 4 - galerie fotografie příspěvková organizace Karlovarského kraje si Vás dovolují pozvat na výstavu v salonku Café - bar nám. Krále Jiřího s Poděbrad 482/37 CHEB
Západočeské divadlo v Chebu

Západočeské divadlo v Chebu

Západočeské divadlo v Chebu disponuje dvěma hracími prostory - Velkým sálem pro cca 260 diváků a malým studiem d pro 60 diváků. Na jeho provoz přispívá Město Cheb a Ministerstvo kultury ČR. Od roku 1999 je chebský soubor zván k účasti na přehlídkách profesionálních divadel České divadlo v Praze i na mezinárodní festivaly. Divadelní kavárna slouží příchozím během dne i divákům o přestávkách a po představení. Divadlo má bezbariérový přístup.
Rentax Cheb spol. s r. o

Rentax Cheb spol. s r. o

Hlavní činností firmy je prodej širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, užitková a osobní vozidla, traktory, návěsy a přívěsy všech tuzemských a zahraničních výrobců. Od roku 2002, kdy firma dokončila rekonstrukci autoservisu, ve kterém se provádí opravy osobních, užitkových, nákladních vozidel, stavebních strojů, traktorů a vysokozdvižných vozíků, významně vzrostl podíl této činnosti.
TORCAT -  PAINTBALL pro Cheb a okolí

TORCAT - PAINTBALL pro Cheb a okolí


Paintball je adrenalinová hra, při které si užijete spoustu zábavy, proběhnete se na čerstvém vzduchu a ještě se i něco přiučíte. Není to totiž jen bezhlavé střílení po všem, co se hýbe, ale musíte využívat i týmovou taktiku a smysl pro spolupráci. Paintball je zkrátka hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale hlavně je to výborná zábava.

CHEBSKÝ DENÍK

CHEBSKÝ DENÍK

CHEBSKÝ DENÍK
Chebský hrad

Chebský hrad

Historický vývoj Chebského hradu - Zhruba od 8. století bylo Chebsko, podobně jako prakticky celé povodí Náby, osídleno slovanským obyvatelstvem a spadalo do zájmové sféry českých přemyslovských knížat, jak naznačuje listina, kterou král Vladislav I. potvrzuje darování lubského újezdu waldsassenskému klášteru ještě v roce 1165, kdy již Cheb patřil v Německu vládnoucím Štaufům.
JEZDECKÉ POTŘEBY ELISABETH

JEZDECKÉ POTŘEBY ELISABETH

JEZDECKÉ POTŘEBY ELISABETH
Jezdectví Cheb

Jezdectví Cheb

Činnost oddílu je zaměřena převážně na práci s dětmi a mládeží - tělovýchovnou činnost. Nejen děti, které se mohou přihlásit do oddílu od 4 let, tu mají možnost připravovat se na zkoušky základního jezdeckého výcviku a po jejich absolvování se zúčastňovat soutěží v rámci České republiky. V současné době je zde ustájeno devět koní. Pro provoz a potřeby oddílu je mimo oddílových koní využívána i většina soukromých koní, a to díky vstřícnosti jejich majitelů. Po domluvě s vedením klubu je možno zajistit ustájení soukromých koní.
KERN Cheb s.r.o.

KERN Cheb s.r.o.

Nabídka a prodej nových a ojetých vozů Iveco, mezinárodní a vnitrostátní autodoprava, servisní služby, opravy vozidel Iveco v autorizovaném servisním středisku. Naším cílem je spokojenost zákazníka, kterou dosahujeme nepřetržitým zvyšováním kvalifikace všech zaměstnanců firmy, kvalitou služeb a příznivou cenou.

 

MIDOS CHEB - údržba pozemních komunikací.

MIDOS CHEB - údržba pozemních komunikací.

Dnes nabízíme komplexní služby v dopravně-inženýrské činnosti, a proto máte-li zájem o naše služby, tak jsme tu právě pro Vás !
MLÁDEŽNICKÝ DECHOVÝ ORCHESTR CHEB

MLÁDEŽNICKÝ DECHOVÝ ORCHESTR CHEB

Vítáme Vás na webových stránkách Mládežnického dechového orchestru Cheb. V následujících okamžicích budete mít možnost seznámit se s naší historiíí, se současnými i bývalými členy. Najdete zde skladby, které hrajeme, z nichž některé si můžete hned i poslechnout. Doufáme, že Vás zaujme i program našich vystoupení. Dozvíte se něco o kulturním životě ve městě Chebu a mnohé další. Za případné dotazy i připomínky k této stránce či našemu orchestru Vám budeme vděčni. Nebojte se nás kontaktovat!
EXCOLO s.r.o. Cheb

EXCOLO s.r.o. Cheb

firma EXCOLO s.r.o. Cheb Vám zde představuje sortiment zboží a služeb z oblasti přepravního balení, zajištění nákladu v dopravních prostředcích nebo kontejnerech a manipulace se zbožím, který vychází z naší dlouholeté specializace a praxe v uvedených oblastech. Jednotlivé nabízené zboží a služby jsou uspořádány tak, aby umožnily našim pracovníkům nabídnout zákazníkovi komplexní nebo dílčí řešení konkrétních případů přepravního balení a ložení.

HC Laser Cheb 2007

HC Laser Cheb 2007

Založení hokejového klubu HC Laser Cheb 2007 proběhlo v polovině roku 2007, proto je také tento rok obsahem názvu klubu.
Telefon: +420 603 495 243
E-mail: hclasercheb@seznam.cz
Tekaz s.r.o. Cheb

Tekaz s.r.o. Cheb

Šetříme Vám čas a peníze, Tekaz s.r.o. přední výrobce kameniva, prostorových prefabrikovaných prvků a technologických celků
ESTO Cheb s.r.o.

ESTO Cheb s.r.o.

První evropský výrobce hasicích přístrojů s čistými hasivy vyrábějící dle normy EN-3


Počasí
Cheb

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics